הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
לייעוץ מקצועי חייגו 03-5500554

מימון לרכב

לפני כמה עשורים רכב פרטי היה נחלתם של בעלי הון בלבד. אלו אשר יכלו להרשות לעצמם מימון לרכב חדש, או אפילו מימון לרכב יד שנייה, היו לרוב בעלי אמצעים או כאלו שחסכו שקל אחר שקל שנים רבות וזכו להגשים את חלומם ולהגיע ליכולת מימון לרכב פרטי. בעולמינו היום לרכב משקל רב הרבה יותר, הוא כבר אינו נחשב מוצר מותרות כבעבר והוא מעיד לעתים יותר מכל על מעמדו הכלכלי והחברתי של בעליו, הסטאטוס המשפחתי שלו, תחביביו, אופיו ודרך התנהלותו. גם אופציות מימון לרכב רבות כיום מבעבר וישנן שיטות רבות להשיג מימון לרכב חדש או מימון לרכב מיד שנייה.

לפניכם מדריך קצר על האלטרנטיבות העיקריות להשיג מימון לרכב –
1. האלטרנטיבה המסורתית היא השגת מימון לרכב ע"י שימוש בהון עצמי כפי שנהגו בעבר. זהו למעשה שימוש בכספי חסכונות לצורך מימון לרכב אשר טומן בחובו הפסד הון משמעותי. לכן לא מומלץ מימון לרכב בשיטה כזו גם אם יש ברשותכם את האמצעים לכך.
2. ניתן לקבל הלוואה מהבנק לצורך מימון לרכב חדש. החיסרון הבולט בשיטה זו, נוסף על הריביות הגבוהות והעמלות הרבות הנלוות לתהליך, הוא שלטובת מימון לרכב נזקף סכום ההלוואה לסך החובות (האובליגו) של הלווה ומעיק עליו בקבלת הלוואות נוספות, מסגרות מוגדלות וכיו"ב.
3. גם אם מעוניינים לקבל מהבנק מימון לרכב יד שנייה יש צורך בהלוואה על חסרונותיה הרבים (לרבות העמדת בטחונות). כאן ישנו גם מוקש נוסף- תקינותו של הרכב אינה מובטחת וכן נדרשת לרוב השקעה נוספת באבזור ובתיקונים. המימון הדרוש אינו רק מימון לרכב אלא גם מימון של כלל ההוצאות הנלוות.
4. ניתן לוותר על מעט מהיתרונות של רכישת רכב ולהעדיף על פניו השכרה. כך לא נדרש מימון לרכב מהתחלה אלא בתשלומים חודשיים. עדיין, חברות ההשכרה גוזלות אשראי מהבנק כביטחון וכן כל פגיעה, עבירה, נסיעה בכביש אגרה וכיו"ב מהוות טרחה רבה וגוררות קנסות גבוהים.
5. רכישת רכב יד שנייה ממגרשי כלי-רכב פרטיים העוסקים ב- מכירת רכבים או מחברות ליסינג. כאן מושג מימון לרכב מגורמים חיצוניים שלא פוגע באשראי הבנקאי. לשיטה זו יתרונות רבים- מעבר לכך שמושג מימון לרכב בתנאים נוחים ע"י תשלומים בכרטיסי אשראי או בהמחאות ניתן ליהנות מהוצאות מימון נמוכות, רכבים בדוקים ואמינים יותר אשר נבחרו ע"י ציי הרכב ויש להן שוק מכירה טוב, אבזור הרכב ושירותים נוספים תחת קורת גג אחת ועוד.

היכל מוטורס חולון הינה מרכז ארצי לשרותי מכירת רכבים העוסק במכירת רכבים מיד ראשונה ומיד שנייה וכן מציע מגוון רחב של אופציות מימון לרכב בתשלומים נוחים בכרטיסי אשראי. מימון לרכב חדש עם ראש שקט ואחריות מלאה רק בהיכל מוטורס חולון.

מבצע מיוחד עד 100% מימון לרכישת רכב מיד ראשונה