הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
לייעוץ מקצועי חייגו 03-5500554

טרייד אין לרכב

כאשר משתמשים במונח " טרייד אין לרכב " הכוונה היא בדרך-כלל לביצוע החלפה של הרכב הנוכחי ברכב חדש יותר תוך הוספת עלויות ההפרש ביניהם. טרייד אין לרכב מתבצע לרוב במגרשי רכב המתמחים בכך. מגרשים אלו מחזיקים ציי רכב גדולים ועוסקים הן ב מכירת רכבים והן בסחר הכולל טרייד אין לרכב . ניתן לבצע טרייד אין לרכב יד-שנייה כמו גם טרייד אין לרכב חדש, כאשר המשתנה הוא כמובן הסכום המוסף לרכב הנוכחי. עבור אדם המעוניין להחליף את רכבו לרכב חדש או לרכב טוב יותר מיד שנייה ביצוע טרייד אין לרכב היא האופציה המשתלמת ביותר.

מדוע משתלם לבצע טרייד אין לרכב במקום מכירה ורכישה עצמאית של רכב חדש ?
א. טרייד אין לרכב חוסך את הטרטור הכרוך במכירת הרכב. החל מפרסום מודעת מכירה, דרך מענה לטלפונים שונים ומשונים ועד לבזבוז הזמן הכרוך במפגש עם קונה פוטנציאלי, בנסיעת מבחן ובביקור במכון בדיקה.
ב. כאשר מבצעים טרייד אין לרכב המקח סביב מחיר המכירה פשוט יותר. מגרשים המבצעים טרייד אין לרכב אינם נרתעים מכל מכה קטנה או נזק לטמבון מאחר והם יודעים באופן מלא את העלויות הכרוכות בתיקון. המחיר עשוי להיות מעט נמוך יותר ב- טרייד אין לרכב אך כאשר לוקחים בחשבון את כל ההוצאות הנלוות ובזבוז הזמן אין ספק כי הדבר משתלם.
ג. המעוניינים להחליף את רכבם נתקלים פעמים רבות בבעיית תזמון- קניית הרכב החדש לפני מכירת הרכב הישן מצריכה מקור מימון וקנייתו אחרי מכירת הרכב החדש משמעותה חוסר ברכב לפרק זמן שאינו ידוע. כאשר מבצעים טרייד אין לרכב נכנסים עם הרכב הישן ויוצאים עם רכב חדש, כאשר המגרשים העוסקים בעסקאות טרייד אין לרכב מציעים גם מגוון אופציות למימון וכן אבזור עפ"י הצרכים, בדיקה במקום ואחריות.
ד. כאשר טרייד אין לרכב מבוצע עבור רכב טוב יותר מיד שנייה מספק טרייד אין לרכב חווית קניה טובה יותר- הרוכש מקבל את הרכב בדוק, מתוקן ו"בניילונים". זאת ועוד, מגרשי טרייד אין לרכב מחזיקים יועצים מומחים אשר מסייעים ללקוח לבצע טרייד אין לרכב המתאים ביותר לרוכש עפ"י צרכיו.

בהיכל מוטורס חולון, מגרש המתמחה בביצוע טרייד אין לרכב מיד ראשונה ושנייה וגם מכירת רכבים ניתן למצוא את כל היתרונות תחת קורת גג אחת. טרייד אין לרכב בהיכל מוטורס חולון מבטיח שחרור מהטרחה הנלווית למכירת הרכב ומגוון עצום של רכבים המותאמים ללקוח עפ"י צרכיו. טרייד אין לרכב עושים רק בהיכל מוטורס חולון ונהנים משירות, אמינות ושקט נפשי.

מבצע מיוחד עד 100% מימון לרכישת רכב מיד ראשונה