הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
לייעוץ מקצועי חייגו 03-5500554

טיוטה קורולה

טויוטה קורולה היא הרכב המשפחתי הנמכר ביותר בעולם, טויוטה קורולה הוא רכב משפחתי שצבר הרבה אוהדים שפשוט מכורים לטויוטה קורולה  טויוטה קורולה הוא רכב שנמכר ברחבי העולם כולו. טויוטה קורולה הוא רכב שנחשב לרכב אמין בטיחותי, חסכוני בדלק ובעל עיצוב.  טויוטה קורולה הוא רכב השייך לרכבים מהדור החדש רכבים שבהם המנוע ממוחשב וכל מעכות הרכב הן ממוחשבות. טויוטה קורולה נחשבת לרכב החזק ביותר בין רכבי 1600 סמ"ק הנמצאים בישראל. טויוטה קורולה נחשבת גם לרכב חסכוני בדלק , ובימים טרופים אלו שבהם מחירי הדלק מאמירים לשחקים הרי שמדובר ביתרון גדול.
 
הדגמים החדשים של טויוטה קורולה כוללים בתוכם תיבת הילוכים רובוטית , זוהי בעצם תיבת הילוכים הנשלטת ע"י מחשב שמבצע את העברת ההילוכים באופן ממוחשב. טויוטה קורולה קיימת בישראל כבר 10 שנים והיא זוכה לפופולריות גדולה בקרב קהל הנהגים בישראל אשר נהנים מנהיגה ברכב כמו טויוטה קורולה. טויטה קורולה מיובאת לישראל ע"י חברת יוניון מוטורס שהיא היבואן הבלעדי של הדגמים השונים של טויוטה ובינהם טויוטה קורולה .

טויוטה קורולה ניתן לקנות היום בחברות טרייד אין, בחברות ליסינג , במגרשי רכב שונים וגם אצל אנשים פרטיים. אם אתם מעונינים לקנות טויוטה קורולה מחברה אמינה ומקצועית העוסקת במכירת רכבים ולא ליפול בפח אצל נוכל שיספר לכם סיפורי כזב על הטויוטה קורולה שהוא מעוניין למכור לכם,  אנו מציעים לכם לפנות לחברת היכל מוטורס שעוסקת כבר 10 שנים במכירת רכבים, חברת היכל מוטורס היא חברה בעלת מוניטין של חברה מקצועית ואמינה המגלה שקיפות מלאה כלפי לקוחותיה. אצל חברת היכל מוטורס תוכלו למצוא דגמים שונים של טויוטה מוטורס . אנו בטוחים שאצלנו שתוכלו למצוא את הדגם המתאים בדיוק לכם ולתקציב שלכם.

מבצע מיוחד עד 100% מימון לרכישת רכב מיד ראשונה