הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
לייעוץ מקצועי חייגו 03-5500554

הונדה סיויק

הונדה סיויק הינה אחד מדגמי הרכב הותיקים ביותר והיא מיוצרת מתחילת שנות ה-70, כאשר הסדרה הנוכחית של רכבי הונדה סיויק מיוצרת משנת 2005 ונמכרת בארץ הן בדגם הסדאן והן בדגם היברידי. כמו-כן ניתן למצוא הונדה סיויק בדגמי האצ'בק השונים מהותית בעיצוב ובנתונים הטכניים. הונדה סיויק הינה רכב משפחתי בעל נפח מנוע של 1.8 ליטר, השייך למשפחת הרכבים המשפחתיים בהם ניתן למצוא גם את הטויוטה קורולה, מאזדה 3 ואחרות. הונדה סיויק בדגמיה החדשים נבדלת ממשפחה זו בנפח המנוע המוגדל שלה- 1.8 ליטר במקום 1.6 ליטר. כמו-כן מציעה הונדה סיויק מרווח פנימי גדול יותר מחברותיה וכן עיצוב יוקרתי המציב את הונדה סיויק בראש הרשימה.

העיצוב חיצוני של הונדה סיויק הוא עיצוב קלאסי, בעל מראה מכובד ומאופק, אולם העיצוב הפנימי שלה עושה את ההבדל- הונדה סיויק מספקת נוחות נסיעה ללא תחרות עם לוח מחוונים בעיצוב מרשים, תאורה יוקרתית ומרחב פנימי גדול. בנוסף, הונדה סיויק מציעה מערכת סטריאו הנשלטת מגלגל ההגה וכן תאי אחסון רבים ואיכות חומרים מעולה.

ישנם יתרונות רבים לבחירה ב- הונדה סיויק על-פני הדגמים האחרים במשפחה זו- מעבר למרווח הפנימי של הונדה סיויק, הן במושבים הקדמיים והן באחוריים, מתהדרת הונדה סיויק באיכות החומרים, נוחות המושבים הקדמיים ותאי האחסון הרבים- כל אלו הופכים את הונדה סיויק למכונית משפחתית אידיאלית. בנוסף, מציעה הונדה סיויק חווית נהיגה מושלמת, המושגת בעיקר בזכות הנתונים הטכניים והביצועים הגבוהים המעניקים ל הונדה סיויק יכולות תמרון גבוהות, נסיעה שקטה ואחיזת כביש טובה. אם כל אלו לא מספיקים הרי ש- הונדה סיויק מצטיינת גם בבטיחות, עם 4 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק של EURO NCAP וכן בנתונים מכאניים מרשימים.

היכל מוטורס חולון, מרכז רכב ותיק בעל עשר שנות ניסיון, מתמחה ב- מכירת רכבים וטרייד-אין. בהיכל מוטורס חולון ניתן למצוא את דגמי הונדה סיויק השונים וכן דגמים משפחתיים אחרים מיד ראשונה ומיד שנייה. היכל מוטורס חולון מתמחה בליווי כולל של הלקוח תוך מתן שקט נפשי מקסימאלי ובאספקת פתרונות מימון נוחים אשר הופכים את הקנייה לכדאית ומשתלמת. מעוניינים ברכבי הונדה סיויק בתנאי מימון נוחים ? היכל מוטורס חולון הוא המקום עבורכם!  להיכל מוטורס חולון שנים רבות של ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים ההופכים אותו למוביל בשוק מכירת רכבים ולבחירה המועדפת לקניה בטוחה עם שקט נפשי.

מבצע מיוחד עד 100% מימון לרכישת רכב מיד ראשונה