הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
לייעוץ מקצועי חייגו 03-5500554

פורד פוקוס

פורד פוקוס הוא אחד מהרכבים המשפחתיים המוכרים והנפוצים ביותר בכבישי ישראל. חדירתה של פורד פוקוס לשוק הישראלי הייתה מהירה ביותר וגם מכירת רכבים מדגם פורד פוקוס עולה משנה לשנה. פורד פוקוס שייכת לקבוצת הרכבים המשפחתיים יחד עם דגמים משפחתיים מוכרים אחרים כמו הרנו מגאן, הטויוטה קורולה וההונדה סיויק. פורד פוקוס נחשבת ליוקרתית שבהם ונתפסת כרכב מנהלים משפחתי. זאת בעיקר עקב התדמית של פורד פוקוס הנגזרת מהעיצוב היוקרתי ומבחירתם של מנהלים רבים ב- פורד פוקוס. כמו-כן נחשבת היצרנית הגרמנית פורד, יצרנית הרכב הותיקה בעולם, לאמינה ואיכותית יותר מהמתחרות. שאר הרכבים המתחרים ב- פורד פוקוס בקבוצה זו הינם רכבים צרפתיים ויפנים בד"כ הנתפסים כבעלי איכות פחותה.

פורד פוקוס היא המכונית האירופאית הנמכרת ביותר בשנים האחרונות וכן מחזיקה פורד פוקוס את נתח השוק הגדול ביותר בקבוצה זו בחברות הליסינג וההשכרה. בין יתרונותיה הרבים של פורד פוקוס ניתן למנות הן את העיצוב ונוחות הנסיעה, הן את הבטיחות והן את הנתונים המכאניים של פורד פוקוס אשר הופכים אותה לבחירה המומלצת. דגמי פורד פוקוס החדשים אף ירשו קווים עיצוביים מהאחות הגדולה, פורד מונדאו, דבר המקנה לרכבי פורד פוקוס יוקרה רבה עוד יותר. בנוסף, פורד פוקוס החדשה מתהדרת בעיצוב חדשני של הפנסים, הפגושים, התאורה הפנימית ועיצוב החלל הפנימי.

פורד פוקוס מיוצרת גם בדגמי טורבו דיזל 2 ליטר, הכוללים תיבת הילוכים עם מצמד כפול. דגמים אלו טרם הגיעו לארץ אולם צופים בישראל כי הדגם הקלאסי והמוכר יותר בנפח 1.6 ליטר יכבוש את שוק הרכב הישראלי בדיוק כפי שעשו קודמיו.

היכל מוטורס חולון הינה מרכז ארצי לקניית רכבים, מכירת רכבים מיד ראשונה ושנייה וטרייד אין. בהיכל מוטורס חולון תוכלו לשדרג את רכבכם לדגמי פורד פוקוס חדשים ויד שנייה. במרכז, הפועל מזה 10 שנים בהם רכש אלפי לקוחות מרוצים, ניתן למצוא רכבי פורד פוקוס לאחר בדיקה, ללא תאונות ועם אחריות מקיפה. כמו כן מציעים בהיכל מוטורס פתרונות מימון לרכבים ובהם רכישת פורד פוקוס בתשלום בכרטיסי אשראי בפריסה לתשלומים. היכל מוטורס חולון מהווה פיתרון כולל ללקוחותיה המעניק להם שקט נפשי וחיסכון כספי.

מבצע מיוחד עד 100% מימון לרכישת רכב מיד ראשונה