הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
לייעוץ מקצועי חייגו 03-5500554

רכבים X44

רכבים 4X4 הינם רכבים המצוידים במערכת הנעה כפולה. מאחר ובנסיעה בשטח ישנו צורך בכוח הנעה ל-4 הגלגלים ברכב למקרה שאחד או יותר מהגלגלים מאבדים את אחיזתם בקרקע רכבים 4X4 הם רכבים בהם כל סרן מקבל כוח ישירות מהמנוע. זהו גם מקור השם של רכבים 4X4 מאחר וכל ארבעת הגלגלים ב- רכבים 4X4 מקבלים כוח הנעה מהמנוע לעומת רכבים רגילים בהם רק 2 גלגלים מקבלים את כוח ההנעה מהמנוע.

למרות ש- רכבים 4X4 מיועדים בעיקר לנסיעות שטח ישנה התפתחות רבה בתחום זה ובשנים האחרונות מוציאות יצרניות הרכב מגוון רחב של דגמי רכבים 4X4 המשלבים יכולות שטח עם נוחות נסיעה ואחיזת כביש טובה. רכבים אלו מכונים "רכבי כבישטח" אולם הם רכבים 4X4 לכל דבר.

מאחר והרכב הפך בעשורים האחרונים לסמל למעמדו החברתי והכלכלי של בעליו ופעמים רבות מעיד סוג הרכב ועיצובו על גחמותיו של הבעלים, רכבים 4X4 הפכו לסמל סטאטוס. כיום ניתן למצוא רכבי מנהלים שהם רכבים 4X4 גם אם אין כל צורך בתכונות השטח של הרכב לעבודה באופן ישיר. רכבים 4X4 מוסיפים חווית נהיגה ויכולות עבירות ומאפשרים לבעל הרכב להפיק ממנו יותר מאשר רק כלי פונקציונאלי להגעה ממקום למקום.

התפתחות השוק של רכבים 4X4 הביאה גם לעלייה בכמות המשתמשים ב- רכבים 4X4 לצרכי פנאי, וניתן למצוא כיום יותר ויותר מסלולים מסומנים ל- רכבים 4X4 בדרגות קושי שונות בכל רכבי הארץ. אלו הובילו גם לעלייה במספר מועדוני רכבים 4X4 המציעים לבעליהם הכוונה, טיולי שטח מאורגנים, מידע רב והכשרה בנהיגת שטח מקצועית. מרבית עסקי מכירת רכבים העוסקים גם במכירת רכבים 4X4 מקושרים למועדונים אלו ומעניקים שוברים והנחות בהצטרפות אליהם. כמו כן, נשמח להמליץ על חברת יורוקאר מכירת רכבים המומחית בתחום.

היכל מוטורס חולון הינו מרכז מכירת רכבים המציע מגוון של רכבים 4X4 מכל הסוגים, החל ב- רכבים 4X4
המותאמים לצרכים עירוניים ועד ל- רכבים 4X4 המיועדים לתנאי שטח קשים. בהיכל מוטורס חולון המשרת מזה 10 שנים אלפי לקוחות מרוצים ישמחו לעזור לכם בבחירת רכבים 4X4 , במתן פתרונות מימון ובטרייד אין של רכבכם ל- רכבים 4X4. היכל מוטורס חולון הינו המרכז המקצועי והאמין לרכישת רכב חדש ורכבי יד-שנייה.

מבצע מיוחד עד 100% מימון לרכישת רכב מיד ראשונה