הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
לייעוץ מקצועי חייגו 03-5500554

רכבים מיד ראשונה

כל מי שמתלבט האם לקנות רכב יד ראשונה או רכב חדש לגמרי מגיע למסקנה שקנייה של רכבים מיד ראשונה נחשבת לעסקה עם כדאיות כלכלית גבוהה , הסיבה לכך היא העובדה שרכב מיד ראשונה מאבד מערכו הכספי הרבה פחות מרכב חדש לגמרי.   בנוסף לכך כאשר אנו רוכשים רכבים מיד ראשונה אנו יודעים שמדובר בד"כ ברכבים שנסעו קילומטרז' נמוך, ויש להם בלאי נמוך ,  רכבים מיד ראשונה הם רכבים ללא פגם  והם בד"כ נחשבים, נראים  ומתפקדים כמעט כמו רכבים חדשים לגמרי. רכבים מיד ראשונה הם רכבים שטופלו בד"כ ע"י המוסכים המורשים של יבואני  הרכב השונים, ולכן הלקוח שרוכש רכב מיד ראשונה יכול להיות רגוע ובטוח בכל הקשור לתפקוד המערכות השונות של הרכב .

רכבים מיד ראשונה ניתן לרכוש אותם מחברות ליסינג או בסוכנויות הרכב השונות. סוכנויות הרכב המורשות המציעות ללקוחותיהן רכבים מיד ראשונה מציעות תנאי תשלום נוחים ביותר, וגמישות מירבית בכל הקשור לאופציות התשלום עבור רכישת הרכב מיד ראשונה. אפשרות אחרת לרכישת רכבים מיד ראשונה היא בשיטה של טרייד אין. רכבם מיד ראשונה הם רכבים שנחטפים הכי מהר בשוק הרכבים המשומשים זאת משום שהלקוחות יודעים שקנייה של רכבים מיד ראשונה היא קנייה שמשתלמת הן מההיבט ההכספי והן מההיבט של תפקוד הרכב. רכישה של רכבים מיד ראשונה כדאי ומומלץ לבצע אצל חברות שמכירת רכבים היא ההתמחות שלהן .

חברת היכל מוטורס היא חברה שיש לה מוניטין רב בשוק כחברה מקצועית ואמינה המעניקה ללקוחותיה שירותים שונים הקשורים לתהליך קנייה ומכירה של רכבים. אצל היכל מוטורס תוכלו לקבל שירות מקצועי ואמין של טרייד אין לרכב, בנוסף לכך תוכלו לקבל אצל היכל מוטורס שירות של רכישת רכבים מיד ראשונה או מיד שניה .  קניה של רכבים מיד ראשונה בחברת היכל מוטורס היא קנייה בטוחה ונעימה שנותנת לכם הלקוחות תחושה של שקט נפשי  ובטחון.

מבצע מיוחד עד 100% מימון לרכישת רכב מיד ראשונה